تضمین بهترین قیمت

تضمین بهترین قیمت چرا و چگونه

فروشگاه اینترنتی طمطراق همواره تلاش نموده تا محصولاتی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت را به مشتریان محترم عرضه نماید. با توجه به اینکه اکثر محصولات ارائه شده توسط طمطراق از تولیدکنندگان و واردکنندگان اصلی تامین می‌شود، لذا فروشگاه از رقابتی بودن قیمت‌ها اطمینان کامل دارد.

به منظور اطمینان بخشی به شما مشتری محترم، طمطراق تا ۳ روز تضمین قیمتی برای کالاهای خریداری شده را فراهم نموده است.

اگر تا ۳ روز پس از خرید متوجه شدید فروشگاهی معتبر همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد و یا خرید شما از مبلغ مصوب تولیدکنندگان یا واردکنندگان محصولات بالاتر بوده، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را در اسرع وقت از ما دریافت کنید.

لطفا توجه داشته باشید محصولاتی که قیمت آنها تابع نوسات نرخ ارز است، زمان تضمین بهترین قیمت به حداکثر ۲۴ ساعت کاهش می‌یابد.

شاید شما مشتری محترم بتوانید ضمن این طرح به ما در ارائه‌ قیمت‌های رقابتی یاری برسانید.

شرایط تضمین بهترین قیمت

برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

  1. کالا از نظر مدل، برند، رنگ، سایز، نوع و کیفیت گارانتی، کشور سازنده و سایر ویژگی‌های فنی، کاملا با کالای خریداری شده از طمطراق منطبق باشد.
  2. کالا باید در زمان ارائه درخواست به طمطراق، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود باشد.
  3.  تنها قیمت ارائه شده توسط تولیدکنندگان و واردکنندگان اصلی کالا و یا فروشگاه‌های معتبر و شناخته شده ملاک تصمیم گیری خواهد بود. توجه داشته باشید که این امر به دلیل خودداری فروشگاه طمطراق از ارائه‌ی محصولات بدون گارانتی، قاچاق، تقلبی، معیوب و  بی‌کیفیت است.
  4. تضمین بهترین قیمت شامل تغییرات قیمت توسط طمطراق و پیشنهادات شگفت انگیز و هر نوع جشنواره‌ای که خود فروشگاه یا سایر فروشگاه‌ها در زمان‌های خاص در نظر می‌گیرند، نخواهد شد.

نحوه ارسال درخواست

در صورت درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت، لطفا مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل [email protected]  ارسال کنید:

  1. تصویر پیش‌فاکتور فروشگاه با شرایط زیر:
  • شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.
  • حداقل تا ۲۴ ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار باشد.
  • صرفا برای همان محصول به صورت تکی و بدون هیچ گونه خدمات اضافی باشد.

در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس اینترنتی فروشگاه و لینک صفحه محصول به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود

سوالی دارید؟

مشتریان گرامی می‌توانند با استفاده از فرم تماس یا شماره تماس ۷۰۸  ۰۹۳۸ ۰۹۳۸ با ما در تماس باشند.

در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوء استفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای ما محفوظ است. طمطراق می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند.