درباره ما

فروشگاه اینترنتی طمطراق با توجه به تحقیقات میدانی به‌عمل آمده از سایت‌های اینترنتی پس از مشخص شدن خلاء موجود در زمینه عرضه مناسب لوازم لوکس و جانبی خودرو، بر آن شده است که سایتی را با این محتوا به‌وجود آورده و در مرحله اول نسبت به عرضه مناسب (از لحاظ تنوع محصولی، کیفی، قیمتی و زمانی) لوازم لوکس و جانبی خودرو اقدام نماید. این گروه متشکل از افراد با تجربه در زمینه ارائه محصولات اینترنتی می‌باشد که علاوه بر شناسایی تامین‌کنندگان و فروشندگان دست اول و دوم بازار، تلاش می‌کنند تا محصولات تهیه شده را با کمترین قیمت و با کیفیت مناسب به‌دست خریداران برسانند.

سایر همکاران این گروه با ارائه اخبار در قسمت وبلاگ این فروشگاه، علاقه‌مندان را از آخرین خبرهای بازار خودرو و محصولات جانبی مطلع می‌سازند. همچنین با ارائه مقالات فنی در زمینه قسمت‌های مختلف خودرو سعی خواهد شد تا علاقه‌مندان به مسائل فنی خودرو بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را به‌راحتی کسب نمایند.

در یک کلام تلاش گروه طمطراق بر این است تا با ایجاد فروشگاهی کامل، دایره‌المعارفی برای کاربران باشد تا هر کجای ایران که قصد خرید لوازم لوکس و جانبی را دارند (حتی اگر قصد خرید از طمطراق را ندارند) با اطلاع از محدوده قیمت محصول مورد نظر و با خیال آسوده اقدام به خرید نمایند. امید است با یاری شما کاربران عزیز روزبه‌روز به دست‌یابی به‌این هدف نزدیک‌تر شویم. شما می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم تماس با ما در میان بگذارید.