روش‌های ارسال

ارسال رایگان

فروشگاه اینترنتی طمطراق با هدف جلب رضایت شما مشتری محترم، سفارشات بیش از ۲۵۰ هزار تومان و زیر ۴ کیلوگرم را به‌صورت رایگان به سراسر کشور ارسال می‌نماید. بدین ترتیب مشتریانی که مجموع خریدشان در یک نوبت خرید بیش از ۲۵۰ هزار تومان و زیر ۴ کیلوگرم بشود، محصولات خریداری شده را رایگان درب منزل تحویل خواهند گرفت.

همچنین آن دسته از مشتریانی که مبلغ سفارش آنها بیش از ۲۵۰ هزار تومان شده اما به دلیل افزایش وزن به بیش از ۴ کیلوگرم نمی‌توانند از خدمات ارسال رایگان طمطراق استفاده نمایند، در هنگام خرید از بن تخفیف ۱۰ هزار تومانی بهره‌مند می‌شوند.

با این رویه طمطراق سود خود را به حداقل ممکن رسانده تا شما مشتری ارجمند لذت بیشتری از خرید خود ببرید.

تذکر ۱: سفارشات مشمول ارسال رایگان که از طریق پست ارسال شوند، به‌دلیل عدم وجود گزینه ارسال رایگان در سیستم پستی کشور به میزان هزینه پستی که شامل آن مرسوله شود، روی محصولات به مشتری تخفیف داده خواهد شد تا در نهایت مشتری همان مبلغ سفارش خود را به مامور پست بپردازد.

تذکر ۲: مشتریان گرامی دقت داشته باشند سفارشاتی که شامل ارسال رایگان می‌شوند به‌طور معمول از طریق پست سفارشی ارسال خواهند شد و در صورتی‌که مشتری مایل به دریافت سفارش از طریق پست پیشتاز باشد مابه‌التفاوت این مبلغ از مشتری اخذ خواهد شد. در صورتی‌که مشتری مایل به دریافت سفارش از طریق پیک موتوری  یا تیپاکس باشد ۱۰ هزار تومان از هزینه ارسال به عهده طمطراق و مابقی مبلغ به عهده مشتری خواهد بود.

سفارش چگونه به دست شما می‌رسد؟

تهران

بسته به نوع کالای انتخاب شده مشتریان تهران، پس از تامین کالا، می‌توانند از طریق پست (پیشتاز یا سفارشی) و پیک موتوری سفارش خود را دریافت نمایند.

شهرستان

مشتریان شهرستان، با توجه به نحوه پرداخت و پس از تامین کالا، می‌توانند از طریق پست (پیشتاز یا سفارشی)، تیپاکس و در موارد خاص باربری سفارش خود را دریافت نمایند.

در موارد شامل ارسال رایگان، نحوه‌ی ارسال توسط طمطراق، در چارچوب سیاست‌های فروشگاه و منافع مشتری، انتخاب می‌شود.

پست سفارشی و پیشتاز

شما می‌توانید سفارش‌تان را از طریق سرویس‌های شرکت پست (پست پیشتاز و سفارشی) دریافت نمایید. در این‌صورت لطفا توجه داشته باشید که هنگام انتخاب روش پرداخت، حتما گزینه‌ی پرداخت در محل را انتخاب نمایید. زیرا در حال حاضر شرکت پست فقط از این طریق با فروشگاه‌های اینترنتی همکاری می‌نماید.

لازم به ذکر است که در فروش‌های ویژه و جشنواره‌ها، ممکن است برخی کالاها فقط از طریق پست پیشتاز یا سفارشی ارسال شوند. در این حالت این موضوع قبل از ارسال مرسوله به اطلاع شما مشتری محترم خواهد رسید.

جدول زیر زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، را با توجه به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش نشان می‌دهد.

  تهران شهرستان
پست پیشتاز ۱ الی ۲ روز ۲ الی ۴ روز
پست سفارشی ۲ الی۳ روز ۳ الی ۶ روز

پس از تحویل سفارش به پست، مامور پست یک مرتبه جهت تحویل به آدرس اعلام شده توسط مشتری مراجعه می نماید، در صورت عدم حضور مشتری، مرسوله به مرکز پستی شهر شما می‌گردد. پس از آن مشتری تا یک هفته مهلت دارد تا به مرکز پستی مراجعه و سفارش را دریافت نماید. در غیر این صورت سفارش به آدرس فروشگاه طمطراق بازگشته و مشمول اخذ جریمه می‌گردد.

لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود از طریق آدرس زیر رهگیری نمایید:

http://newtracking.post.ir

هزینه‌ی تقریبی ارسال از طریق پست (سفارشی یا پیشتاز)، هنگام تکمیل سفارش و انتخاب نحوه‌ی ارسال به اطلاع مشتری می‌رسد. لطفا توجه داشته باشید که این هزینه را شما به شرکت پست می‌پردازید و درآمد شرکت پست بابت خدمات محسوب می‌شود.

تیپاکس

برای سفارش‌های با محل تحویل خارج از تهران، مشتریان طمطراق می‌توانند از خدمات شرکت تیپاکس بهره بگیرند. به خریداران عزیز توصیه می‌شود، در صورتی‌که وزن سفارش از ۲ کیلو بیشتر شده است، به‌جای پست پیشتاز حتما از این سرویس استفاده نمایند. در این صورت هم هزینه کمتری پرداخت می نمایید و هم مرسوله سریع‌تر به دست شما می‌رسید.

شبکه گسترده توزیع و جمع‌آوری شرکت تیپاکس دارای خدماتی به شرح زیر است:

  • از آنجا که سرویس‌های تیپاکس کاملاً درب به درب است، سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند،درب منزل و به رایگان تحویل داده می‌شوند.
  • مشتریانی که آدرس آنها در خارج از بافت شهری در شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش خود با شرایط توافقی اقدام کنند.
  • تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد.
  • پس از پردازش سفارش و تحویل آن به تیپاکس، زمان ارسال در بیش از ۸۰ شهر  تک مسیره به طور معمول ۲۴ ساعته است.
  • تیپاکس تنها در شهرهایی که دومسیره یا راه دور محسوب می‌شوند، سرویس‌دهی را در۴۸ تا ۷۲ ساعت به انجام می‌رساند.
  • پس از رسیدن محموله به شهر شما، کارمند تیپاکس دو مرتبه به درب منزل‌تان مراجعه می نماید، در صورت عدم حضور، سفارش به مرکز تیپاکس شهر مورد نظر بازمی‌گردد. پس از آن مشتری تا ۲ روز مهلت دارد تا به مرکز تیپاکس مراجعه و سفارش خود را دریافت نماید در غیر این‌صورت سفارش به آدرس فروشگاه طمطراق بازگشته و مشمول اخذ جریمه می‌گردد.
  • در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر تیپاکس هستند (شهرهای راه دور (دو مسیره) با رنگ سبز مشخص شده‌اند):

آبادان ، آستارا ، آمل ، ابهر و خرمدره ، اسلام آباد ، اراک ، اردبیل ، ارومیه ، اصفهان ، انزلی ، اهواز ، ایلام ، بابل ، بابلسر ، بجنورد ، بروجرد ، بناب ، بندرعباس ، بوشهر ، بوکان ، بهشهر ، بیرجند ، تاکستان ، تالش ، تبریز ، تربت حیدریه ، تنکابن ، جهرم ، چالوس ، خرم آباد ، خرمشهر ، دامغان ، دزفول ، دورود ، رامسر ، رشت ، رفسنجان ، رودسر ، رودبار ،زاهدان ، زرندـ زنجان ، ساری ، ساوه ،  سبزوار ، سمنان ، سنندج ، سیرجان ، شاهرود ، شاهین شهر ، شوشتر ، شهرضا ، شهرکرد ، شهر صنعتی البرز ، شیراز ، شیروان ، صومعه سرا ، علی آباد ، فسا ، فومن ، قائمشهر ، قروه ، قزوین ، قم ، کازرون ، کاشان ، کرج ، کرمان ، کرمانشاه ، کیش ، گرگان ، گنبد ، لاهیجان ، لار ، لنگرود ، مراغه ، مرودشت ، مشهد ، ملایر ، مهاباد ، میاندوآب ، میبد ، نجف آباد ، نکا ، نهاوند ، نیشابور ، همدان  ، یاسوج ، یزد

در سال ۹۵ هزینه‌ی تقریبی حمل و نقل مرسوله توسط تیپاکس برای زیر ۶ کیلوگرم حدود ۱۶۰۰۰ تومان و به‌ازای هر کیلوگرم اضافه بر آن ۲۰۰۰ تومان است. با توجه به ارزش محموله و مسافت این مبلغ ۱ الی ۲ هزار تومان افزایش می‌یابد.

پیک موتوری

مشتریان محترم ساکن تهران می‌توانند سفارش خود را از طریق پیک موتوری طرف قرارداد با فروشگاه اینترنتی طمطراق دریافت نمایند. در این‌صورت سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن به دست‌تان خواهد رسید. همچنین ضمن انتخاب این سرویس، می‌توانید مبلغ سفارش را به صورت پرداخت در محل به پیک بپردازید.

قبل از ارسال توسط پیک موتوری از طرف فروشگاه طمطراق جهت هماهنگی برای تحویل کالا با شما تماس گرفته می‌شود.

تذکر: دقت داشته باشید سفارشاتی که شامل ارسال رایگان می‌شوند به‌طور معمول از طریق پست سفارشی ارسال خواهند شد و در صورتی‌که مشتری مایل به دریافت سفارش از طریق پیک موتوری باشد ۱۰ هزار تومان از هزینه ارسال به عهده طمطراق و مابقی مبلغ به عهده مشتری خواهد بود.

هزینه‌ی ارسال از طریق پیک موتوری با ارائه‌ی فاکتور رسمی هنگام تحویل سفارش از شما اخذ می‌گردد. جدول زیر نرخ تقریبی مسیرهای شهر تهران را نشان می‌دهد.

دهکده المپیک ۲۰۰۰۰ ستارخان ۱۲۰۰۰ کرج ۴۵۰۰۰
افسریه ۲۰۰۰۰ صادقیه ۱۵۰۰۰ آرژانتین ۱۳۰۰۰
پارک وی ۱۵۰۰۰ جمهوری ۸۰۰۰ جردن ۱۷۰۰۰
گیشا ۱۲۰۰۰ نارمک ۱۶۰۰۰ هفت تیر ۱۰۰۰۰
انقلاب ۸۰۰۰ تهرانپارس ۱۷۰۰۰ سعادت آباد ۱۶۰۰۰
سبلان ۱۴۰۰۰ ونک ۱۵۰۰۰ شهرک غرب ۱۷۰۰۰
مطهری ۱۰۰۰۰ پارک ساعی – توانیر ۱۲۰۰۰ میرداماد ۱۵۰۰۰
قیطریه ۱۶۰۰۰ خیابان وزرا ۱۲۰۰۰ خیابان قزوین ۱۲۰۰۰

کالاهای سنگین، حجیم و مایعات

با توجه به نحوهی خدمت رسانی شرکت پست و تیپاکس، ارسال اکثر کالاهای سنگین و حجیم صرفا از طریق تیپاکس یا باربری خواهد بود. در این حالت ممکن است مرسوله‌ از طرف شرکت حمل و نقل مشمول هزینه‌ی بسته‌بندی جداگانه گردد. در این مورد هنگام ارسال سفارش با مشتری هماهنگی به عمل خواهد آمد.

مطمئن باشید طمطراق با تکیه بر تجربیاتش ایمن‌ترین، سریع‌ترین و ارزان‌ترین روش ارسال را به شما پیشنهاد خواهد نمود.

سوالی دارید؟

مشتریان گرامی می‌توانند با استفاده از فرم تماس یا شماره تماس ۷ ۹ ۸ ۷ ۶ ۵ ۶۶ – ۰۲۱ با ما در تماس باشند.